Shakira ka një mesazh publik për fansen e saj mbretërore

Mediale Vip

Shakira ka një mesazh publik për fansen e saj mbretërore

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 09:15
Shakira dhe Princesha Charlotte

Shakira ka shprehur publikisht lumturinë pas bërjes virale të lajmit se Princesha Charlotte është fanse e saj e flakët.

“Jam shumë e kënaqur që ju pëlqen muzika ime, Princesha Charlotte!”, ka shkruar Shakira, krahas një emoji zemre.

Reagimi erdhi pasi Princi William kishte zbuluar se vajza e tij 6-vjeçe, Princesha Chalotte është “e çmendur” pas vallëzimit nën tingujt e këngëve të ikonës latine.

Duka i Cambridge ka ndarë shijen muzikore të vajzës së tij gjatë një podcast të Apple, me titull: “Prince William: Time to Walk”.

Gjatë regjistrimit të tij teksa shëtiste mbreti i ardhshëm William tha se kënga e Shakiras, ”Waka Waka”, është e preferuara e Charlotte dhe se ajo kërcen duke imituar lëvizjet e këngëtares kolumbiane madje vishet si balerinë për performancën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat