Bisedat e orëve të vona revoltojnë Ilirin: U mblodh kongresi, po më kërciti truri mua…

Mediale Vip

Bisedat e orëve të vona revoltojnë Ilirin: U mblodh kongresi, po më kërciti truri mua…

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 13:41
Iliri

Iliri është zgjuar i revoltuar për shkak të debateve dhe bisedave që banorët zhvillojnë në orët e vona.

Kjo është një ngjarje e përsëritur dhe për këtë arsye Iliri nuk ka mundur dot ta përballojë me sportivitet dhe durim.

Mjaft i nervozuar ai nuk ka nguruar të shprehë shqetësimin e tij tek Sabiani dhe ‘’Big Mama’’.

‘’U mblodh mbrëmë kongresi. E tmerrshme, çdo natë i njëjti muhabet por unë nuk mund ta duroj dot më. Kur të vijë momenti që të më kërcasë truri atëherë nuk ka kthim mbrapa’’,- tha ai.

Nga ana tjetër ai i tha Sabianit se shumica e bisedave kishin të bënin me të dhe se për këtë arsye duhet të ketë kujdes me konfidencën dhe dashurinë që i shfaq banorëve.

‘’Kujdes! Ti jep shumë dashuri por në fund merr vetëm llafe. Të kam thënë disa herë që të mos i besosh kaq shpejt njerëzve’’,- tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat