”Arjola e ka lënë, Meridiani tek cepi”, Donaldi analizon banorët

Mediale Vip

”Arjola e ka lënë, Meridiani tek cepi”, Donaldi analizon banorët

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 18:01
Donald, PM dhe DGAZ

Mbrëmjen e djeshme Donaldi ka zgjedhur që të analizojë me rradhë pjesën më të madhe të banorëve.

Në një diskutim me djemtë (PM dhe DAGZ) ai ka nisur të bëjë një analizë të për disa nga banorët më protagonistë të shtëpisë.

Nëpërmjet kësaj analize Donaldi ngre gjithashtu shqetësimin se në shtëpi nuk po ndodh asgjë interesante.

‘’Arjola është bosh, Antonela e ka lënë . Sarah nga ana tjetër deri diku mirë, me ato gjërat e vogla që lindin nga budallallëku. Meridiani rri tek cepi aty. Në shtëpi nuk po ndodh absolotisht asgjë, jemi trashur dhe nuk po bëjmë asgjë. Kisha shpresa që loja e sotme do krijonte ndonjë debat por jo’’,- tha ai.

Ndryshe, sonte do të hyjë Romeo Veshaj brenda shtëpisë dhe nuk dihet se çka do të ndodhë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat