Me 12 dhjetor merr fund pritja, Meriton Mjekiqi starton me emisionin

Mediale Vip

Me 12 dhjetor merr fund pritja, Meriton Mjekiqi starton me emisionin

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 20:36
Meriton Mjekiqi

Pas emisionit shumë të suksesesshëm me Gjoni Black, Meriton Mjekiqi starton me tjetër emision.

Ai ka zgjedhur një datë të veçantë për të startuar emisionin.

Me 12.12 starton emisioni i tij ku mysafir të parë ka Ledri Vulë. Njoftimin e ka bërë vet moderatori përmes një postimi në Instagram.

Meritoni ka thyer secilin sukses të mundshëm me emisionin e Gjoni Black.

Madje edhe ky emision ka pritshmëri të madhe dhe pritet të thyej ky emision shikueshmërinë.

Kujtojmë se nga Gjoni Black mori famë të madhe reperi i suksesshëm Don Xhoni, ku sot ka prekur majat e suksesit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat