Antonela tha se me Dj PM po bëjnë lojë, revoltohet Sara

Mediale Vip

Antonela tha se me Dj PM po bëjnë lojë, revoltohet Sara

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 22:09
Antonela dhe Sara

Gjatë javës Sara dhe Antonela patën debate të forta mes vete.

Antonela është njëra nga banoret e cila përfshihet në debate pothuajse me seclin banorë.

Sara dhe Antonela patën debate të forta dhe shumë fjalë të forta i kundërvunë njëra tjetrës. Gjatë spektaklit vajzat po mundohen të sqarohen, por Antonela tha se Dj Pm dhe Sara mendonë se marrëdhënia e tyre është vetëm lojë.

Ndërkohë Sara vazhdon të shprehet ashpër ndaj Antonelës, ku i tha se ajo nuk duhet t’i fusë hundët në gjërat që asaj nuk i takojnë. Madje Sara e revoltuar tha se Antonela ka hyrë brenda për të futur xixa.

Ato vazhdojnë të debatojnë dhe nuk po munden të zgjidhin problemin e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat