“Trupin yll e mendjen fyll”/ Nuk e njohi Romeon, “plasin” komentet për Beatrix

Mediale Vip

“Trupin yll e mendjen fyll”/ Nuk e njohi Romeon, “plasin” komentet për Beatrix

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 09:44
Romeo dhe Beatrix

Hyrja e vëllait të Donaldit mbrëmë habiti banorët e shtëpisë.

Prej të gjithëve, reagimi i Beatrix mori vëmendje e cila nuk e njohi Romeon.

Këngëtarja, pas disa minutash filloi të dyshonte dhe me sa duket pas reagimit te disa banorëve të cilët nisën të thonin se është Romeo.

Ishte, Einxhel ajo e cila spekuloi e para se nuk ishte Donaldi.

Ndryshe, pas kësaj një numër komentuesish kanë shkruar lidhur me reagimin e vonuar te Beatrix.  “Kjo ne fund fare e mori vesh”, “Trixa mos genje se nese e kishe dallu kishe fol ti jo enxhi”, “La nom kjo trixa sa femre trash o”, “triksa nk e njohu fare po mendoj ndonje gje te keqe se po rrinte shum serjoz”, “Trupin yll e mendjen fyll , si thuhet ne shqip  , si thuhet ne shqip”, “Trixa ishte gati ta puthte ju thoni e dalloi”, ishin disa nga komentet.

Kujtojmë se, Donaldi mbrëmë tha hapur se dëshiron ta vazhdojë lidhjen me këngëtaren.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat