Një mesazh për Beatrix, zbulohet çfarë i tha Romeo në Big Brother Vip

Mediale Vip

Një mesazh për Beatrix, zbulohet çfarë i tha Romeo në Big Brother Vip

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 10:00
Romeo dhe Beatrix

Romeo mbrëmë është futur për pak çaste në shtëpinë vip në vend të Donaldit.

Reagimi i një pjesë të banorëve ka qenë i çuditshëm.

Në momentin që ulet Beatrix bën një mimikë  befasuese.

Ishte Einxhel ajo që e kuptoi se është Romeo në shtëpi dhe jo Donaldi.

Pjesa tjetër e banorëve mbetën pa fjalë me rolin e tij.

Gjatë takimit me Triksën, Romeo i tha që është shumë e mirë duke i dhënë aprovimin e tij për lidhjen me të vëllain.

“Je shumë e mirë, të kam zemër”, i tha Romeo Beatrixës.

Siç duket, Beatrixa u ndje mirë nga fjalët e vëllait të të dashurit.

Ndryshe, Romeo i dha përkrahje vëllait të tij duke i thënë se është shumë mirë brenda shtëpisë dhe krejt çka duhet të bëjë është ta ndjek zemrën e tij.

Kështu, ai la të nënkuptohet se e mbështet lidhjen e Donaldit me Beatrixën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat