Olti Curri “zbulon” mesazhin që i la Romeo-Donaldit tek 20 mijë lekëshi

Mediale Vip

Olti Curri “zbulon” mesazhin që i la Romeo-Donaldit tek 20 mijë lekëshi

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 14:32
Olti Curri

Mbrëmjen e djeshme teksa Donaldi me Romeon ndërruan veshjet ai gjeti një 20mijë leksh në xhepin e pantallonave.

Menjëherë filluan aludimet se Romeo i ka lënë një mesazh në atë 20 mijë lekësh. E pas kësaj në një postim plot humor ka reaguar edhe Blogeri Olti Curri.

“Ekskluzive, zbulohet mesazhi për Donaldin në 20 mijë lekshin që gjeti në xhep”- shkruan ai dhe me tej vazhdon me humor të tregojë mesazhin.

“Donald kur të vish merr një qumësht dhe 6 vezë se do bëj pastice. Merri dhe Triksës nje paketë se po bën hekurin dhe nuk zbret dor. B”

Kush e mori vesh le ta marre, nga kush ka ardhur ky mesazh!

Image
Fotografia e publikuar nga Olti
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat