Antonela acarohet me Monikën: Më shkele këpucët e 800 eurove

Mediale Vip

Antonela acarohet me Monikën: Më shkele këpucët e 800 eurove

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 14:35
Monika dhe Antonela

Debatet në shtëpinë e Big Brother VIP po vazhdojnë çdo ditë.

Së fundmi, Antonela u acarua me Monikën, pasi kjo e fundit ia shkeli këpucët e 800 eurove.

Për këtë, Antonela i bërtiti Monikës duke i thënë se e ka bezdi.

Ndiqni videon më poshtë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat