“Më quajti k*rvë. Ishte bombë…”/ Antonela shpërthen në lot

Mediale Vip

“Më quajti k*rvë. Ishte bombë…”/ Antonela shpërthen në lot

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 14:49
Antonela

Antonela ka shpërthyer në lot teksa bisedonte me Einxhel në lavanderi.

Duket se ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk e ka pritur aspak mirë nominimin, e aq më pak kur doli më pak e preferuara javën që kaloi nga vetë banorët.

Teksa bisedonte me moderatorën e njohur, Antonela shprehet se del keq gjithmonë ajo kur bën debate me të tjerët.

Biseda mes Antonelës dhe Einxhël:

Antonela: Nuk më ka ndodhur ndonjëherë që të më zgjedhin si pa të pëlqyer dhe për mua ishte bombë e gjithë ajo puntatë.

Einxhel: Kush të gjithë?

Antonela: Të gjithë

Einxhel: Nuk ishin të gjithë, tre vota mora

Antonela: 3 vota. Diskutoj me Arjolën dal më e keqja, diskutoj me këtë dal më e keqja gjithmonë.

Einxhel: Kur bën një diskutim dhe debat, o bëje të drejtë tamam se ashtu e mendon, mos e bëj me shaka

Antonela: Të drejtë e bëj sipas meje. Nuk e bëj asnjëherë me ul tjetrin, thjesht them një fjalë që ma the, e insistoj me atë timen se nuk dua të më rrejnë sy më sy. E jo ça i thua Dagz-it, ça i kam thënë, që i the Einxhel sa thonj të bukur. Marrina. Këta që nuk më thonë. Mu më quajti kurvë me pak fjalë, sepse tha po i kalove afër të bën frajer.

Einxhel: Mos bërtit dhe qetësohu. Nuk ke pse ja jep këtë skenë askujt. E ke kamerën aty. Nuk e kam fare për njerëzit brenda por për ata jashtë, nuk ka pse të sheh as familja jote e as kush të mërzitur dhe të acaruar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat