Nuk ishte dakord për lidhjen e tij me Beatrixin, Donaldi bën veprimin e papritur ndaj Semit

Mediale Vip

Nuk ishte dakord për lidhjen e tij me Beatrixin, Donaldi bën veprimin e papritur ndaj Semit

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 16:21
Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj

Donaldi i është kthyer në të njëjtën mënyrë Semi Jaupajt, shoqes së ngushtë të ish të dashurës së tij, Bora Zemanit.

 Ishte Semi ajo që e para ia hoqi Follow-in pas puthjeve dhe përqafimeve që ai shkëmbeu me këngëtaren Beatrix Ramosajt.

Në të njëjtën mënyrë ka vepruar edhe Donaldi. As Donaldi nuk e ndjek më Semin në Instagram. Follow-in asaj ia ka hequr vëllai i tij, Romeo, i cili ia menaxhon llogarinë që nga hyrja e tij në Big Brother VIP.

 Kujtojmë se në natën e spektaklit ku Donaldi pranoi publikisht që i pëlqente Triksa, Semi nuk e priti aspak mirë dhe u largua direkt nga studio në mes të emisionit.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat