Çfarë po ndodh me Semin, shqetëson ndjekësit me deklaratën e fundit

Mediale Vip

Çfarë po ndodh me Semin, shqetëson ndjekësit me deklaratën e fundit

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 17:56
Semi

Ka disa javë që Semi është larguar nga shtëpia e “Big Brother Vip” dhe menjëherë ndodhën situata të ndryshme.

Semi e cila ka qëndruar shumë e afërt me Donaldin, ka shqetësuar ndjekësit me deklaratën e fundit të dhënë në rrjetet sociale.

Ajo ka shpërndarë një video në Instagram ku shihet duke kënduar, teksa ka bërë një premtim për të gjitha adhuruesit e muzikës së saj.
“Ju premtoj që do të këndoj më shumë për ju djema. Vetëm se kam nevojë për pak kohë.

Ndërkohë, mund të dëgjoni këtë cover që kam bërë gjatë karantinës. (Kam pasur një periudhë shumë të vështirë emocionale dhe jam akoma duke e marrë veten nga kjo gjë). Ju dua Tinkërbells-at e mi”, shkruan Semi në Instagram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat