Mikela nuk i kursen puthjet për Bledin: Nuk jam aq histerike

Mediale Vip

Mikela nuk i kursen puthjet për Bledin: Nuk jam aq histerike

Më: 10 janar 2022 Në ora: 19:02
Mikela dhe Bledi

Në takimin me Bledin, Mikela ka folur rreth rrugëtimit të saj në Për’puthen duke thënë se i bënin presion që të deklarohej.

Ndër të tjera, duke iu referuar faktit se disa e kanë cilësuar si histerike, Mikela i tha se përfshihet shumë në një marrëdhënie.

Mikela: Më bënin presion dhe brenda dhe jashtë që të deklarohesha kur unë nuk doja. Pse më bënin presion? Përfshihem shumë në marrëdhënie, u besoj verbërisht, mundohem tu jap lirinë, nuk jam aq histerike.

Pas kësaj, nuk munguan puthjet. Mikela pasi e puthi në qafë i tha: “Ti lej buzët prap, mbaji kujtim”.

Ndërsa Bledi iu përgjigj: “Pse ti kem kujtim kur mund të bëhesh pjesë e jetës time.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat