Banorët flasin për nominimet

Mediale Vip

Banorët flasin për nominimet

Më: 11 janar 2022 Në ora: 13:46
Monika

Ditën e sotme Iliri dhe Monika kanë folur për nominimet.

“Unë e dija që në fillim që Beniada nuk dilte edhe e kam nominuar gjithmonë plus që nuk kisha afrimitet me të,isha e ftohtë”,

tha Monika.

“Sot ti duhet të nominosh prapë,halli është bërë edhe më i madh tani,sa më shum vjen edhe trashet”,

tha Iliri.

“Po e vërtetë por e di që tre njerëz do të ngelen në fund”, tha Monika.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat