Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

Mediale Vip

Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

Më: 14 janar 2022 Në ora: 19:57
Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

Banorët po bëhen gati për të nisur edicionin e ri.

Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje.

Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte ka zgjedhur një fustan elegant me ngjyrë të gjelbër.

Duke i ndihmuar grimerët, banorja u zhvish në pjesën e sipërme për ta rregulluar fustanin, megjithëse ka kamera gjithandej ajo nuk është se u brengos edhe aq.

Beatrix, mbante gjoksin me duar ndërsa fustani i saj rregullohej.

Ndryshe, kjo është hera e parë që Beatrixën e shohim në një moment të tillë brenda shtëpisë së famshme.

Image
Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat