Arian Konomi i drejtohet Borës: Ke shpëtuar nga Donaldi

Mediale Vip

Arian Konomi i drejtohet Borës: Ke shpëtuar nga Donaldi

Më: 14 janar 2022 Në ora: 20:46
Bora dhe Ariani

Opinionisti ishte i ftuar në ditëlindjen e moderatores.

Ai i uroi gjithë të mirat teksa i dha edhe një këshillë, shkruan lajmi.net.

Duke u pyetur nga moderatorja se cila është këshilla që i jep, Arian Konomi u përgjigj: “I kam thënë, ndoshta ti se kupton por ke shpëtuar nga shumë gjëra duhet të ndjehesh me fat për këtë gjë, por edhe duhet ta kuptosh këtë gjë”, tha ai.

Ndryshe, disa këshilla tjera iu dhanë edhe nga këngëtarja, Semi Jaupaj, Xhensila Myrtezaj, autorja e Përputhen, Olsa Muhameti e shumë tjerë.

Theksojmë se, Bora mbushi 30 vjet me 9 janar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat