Vajza e Monika Lubonjes feston ditëlindjen dhe bënë këtë dedikim prekës

Mediale Vip

Vajza e Monika Lubonjes feston ditëlindjen dhe bënë këtë dedikim prekës

Më: 14 janar 2022 Në ora: 21:25
Monika me vajzen

Monika Lubonja është vënë plotësisht në qendër të vëmendjes për shkak të pjesmarrjes në “Big Brother VIP Albania”.

Aktorja e famshme e teatrit dhe filmit është krakter fleksibil, që ja ka dalë sukseshëm të përshtatet me të gjithë brenda shtëpisë së izoluar.

Gjatë qëndrimit në “Big Brother”, Lubonja disa herë e ka shprehur mallin dhe mungesën për të bijen e vetme, Tean, me të cilen thotë se është si shoqe/

Sot, Tea feston ditëlindjen dhe Monika është kujdesur ta befasojë edhe nga shtëpia e “Vëllait të madh”, ndërkaq e bija në anën tjetër ka thënë dy fjalë mjaftë emocionuese për të ëmën.

Image
Storie në Instagram
Image
Monika me vajzen

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat