Pas daljes nga BBV-ja, Fifi flet për herë të parë

Mediale Vip

Pas daljes nga BBV-ja, Fifi flet për herë të parë

Më: 16 janar 2022 Në ora: 13:23
Fifi

Fifi javë më parë është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP, pasi nuk po përballonte izolimin.

Pas gjithë atyre javëve më në fund ajo ka vendosur të flasë për gjithë rrugëtimin e saj.

Ajo ka diskutuar rreth shumë gjërave.

Ajo ka folur që e gjithë rrugëtimi i saj aty brenda i doli jashtë kontrollit dhe nuk mund t’i menaxhonte emocionet dhe shpërthimet e saj aty brenda.

Madje ajo sqaroi se rutina e saj tashmë ishte çrregulluar dhe kishte shumë faktore që ndikuan tek ajo.

Këngëtarja rrëfeu se kishte shtuar 4-5 kg pas gjendjes jo të mirë të saj.

Gjithashtu ajo sqaroi se i ka ndjekur të gjitha jashtë dhe nga jashtë shiheshin më ndryshe.

Fifi tha se disa gjëra që banorët kishin thënë për të nuk ishin habitëse pasi i kishte pritur

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat