Kim e tërbuar pas deklaratave të fundit të Kanye-s rreth fëmijëve të tyre dhe Pete Davidson

Mediale Vip

Kim e tërbuar pas deklaratave të fundit të Kanye-s rreth fëmijëve të tyre dhe Pete Davidson

Më: 16 janar 2022 Në ora: 20:07
Kanye West/ Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Kim Kardashian është shumë e zemëruar nga një intervistë e re e Kanye West, ku ai pretendon se e pengoi të hynte në shtëpinë e saj për të parë fëmijët e tyre, sepse Pete Davidson ishte brenda.

“Në fakt, Pete ende nuk është prezantuar me fëmijët e Kim-it dhe dihet gjerësisht se sa herë që ai e viziton atë në LA, ai qëndron në një hotel në Beverly Hills ku ajo është parë me të”, tha një burim i afërt me Kardashian për Page Six.

Megjithatë, Ye sugjeroi që Davidson ishte arsyeja që ai nuk kishte mundur të vizitonte fëmijët e tij në shtëpinë e tyre në Hidden Hills në një intervistë me Jason Lee. Por sipas burimeve, pretendimi i Ye është krejtësisht fals.

“Në fillim të kësaj jave, të hënën, kur shkova të merrja fëmijët e mi nga shkolla, sigurimi më ndaloi te porta. Pra, në atë moment, siguria ishte mes meje dhe fëmijëve të mi," tha reperi në intervistë. “Por unë nuk doja të debatoja për këtë. Kështu që, u qetësova, i çova fëmijët e mi në shkollë, dhe më pas i mora fëmijët e mi përsëri. Kur i ktheva, North tha: 'Dëshiroj që të vish lart dhe të shohësh diçka.' Dhe më pas, 'Oh, babi nuk mund të vijë të shohë diçka. Babi nuk mund të hyjë brenda.’ Por nuk e përcaktoi.”

"Entertainment Tonight" transmetoi fillimisht klipin nga intervista ku Ye tha:

“Unë jam njeriu me ngjyrë më i pasur dhe babai i North, apo jo, dhe sigurimi mundi të më ndalonte të hyja në dhomë me vajzën time.”

Më pas reperi pretendoi se arsyeja pse ai u bllokua nga sigurimi ishte sepse "i dashuri i ri" i Kim, Pete Davidson, ishte brenda.

“Po dëgjoj se i dashuri i ri është në të vërtetë në shtëpinë ku unë as nuk mund të shkoj,” tha ai përpara se të shante, “Dhe, kështu i thirra kushërinjtë e mi. Dhe unë thashë, ‘Kam nevojë që ju të shkoni dhe të thoni këto dy gjëra.’ Siguria nuk do të ndërhyrjë mes meje dhe fëmijëve të mi dhe fëmijët e mi nuk do të jenë në TikTok pa lejen time.”

Sipas burimeve për Page Six, Kim Kardashian është e mërzitur dhe e pikëlluar nga protestat e tij publike.

"Ajo dëshiron të gjitha çështjet në lidhje me fëmijët të mbeten private dhe është shumë e mërzitur që Kanye kishte bërë intervista duke diskutuar këto çështje private," -tha një burim tjetër. “Ajo i ka mbrojtur gjithmonë fëmijët dhe i ka mbajtur gjërat diskrete – dhe gjithmonë e ka mbrojtur atë.”

Burime të tjera thanë se Kardshian ka qenë "duke u përpjekur të vendosë kufij të shëndetshëm" dhe i përshkruan veprimet e fundit të Ye si të nxitura nga zemërimi.

“Në vend që të paraqitet në çdo orë, pa paralajmërim në shtëpinë e saj, ajo ka kërkuar komunikim më të mirë prej tij dhe që vizitat të planifikohen paraprakisht për t'u dhënë fëmijëve një orar më të parashikueshëm,” tha një burim. “Kanye nuk është privuar asnjëherë të shohë fëmijët! Historia që ai po përpiqet të krijojë është e rreme dhe lënduese për fëmijët e tyre dhe marrëdhënien e tyre bashkëprindërore. Asgjë nuk e pengon atë dhe fëmijët e tij.”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat