Sarah kalon pushimet me DJ PM në Bogë të Rugovës

Mediale Vip

Sarah kalon pushimet me DJ PM në Bogë të Rugovës

Më: 16 janar 2022 Në ora: 22:59
Sara dhe PM

Dyshja e njohur Sarah dhe Dj Pm filluan romancën e dashurisë brenda shtëpisë së famshme të Big Brother Vip.

Derisa ndodhen jashtë shtëpisë çifti po shijojnë momente fantastike së bashku.

Së fundmi Sarah ka ardhur në Kosovë.

Ajo po kalon disa momente të bukura në Bogë të Rugovës bashkë me Dj Pm. 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat