Donaldi mendon se Iliri është lojtar më i fortë, kjo është arsyeja

Mediale Vip

Donaldi mendon se Iliri është lojtar më i fortë, kjo është arsyeja

Më: 17 janar 2022 Në ora: 10:41
Iliri dhe Donaldi

Mbrëmjen e djeshme Egzona e ka pyetur Donaldin se cili mendon ai se është lojtar më i fortë midis tij dhe Ilirit.

“Mendoj se Iliri është lojtar më i fortë se unë”, ka thënë Donaldi.

Banorët e tjerë kanë ndërhyrë duke shtuar se Iliri është më pak i përfshirë emocionalisht se Donaldi.

Ky i fundit ka thënë se është përfshirë si “budalla”, por dy javët e fundit ka ndryshuar sjellje sepse do që ta fitojë lojën e “Big Brother Vip”.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat