Einxhel debaton me Donaldin: Ke 3 muaj nuk i vë pikën

Mediale Vip

Einxhel debaton me Donaldin: Ke 3 muaj nuk i vë pikën

Më: 17 janar 2022 Në ora: 10:55
Donald, Beatrix, Einxhel dhe Dj Dagz

Mbrëmja e djeshme është mbyllur me debate dhe diskutime mes banoëve.

Tema kryesore e gjithë bisedave ishte konkurenca në lojë mes Donaldit dhe Ilirit.

‘’Më shumë se të gjithë të tjerët je ti ai që i ke shtuar pikë Ilirit. Ti sqarohesh me Ilirin sot dhe nesër je në të njëjtin diskutim me Ilirin, ke 3 muaj që nuk i ke vendosur pikën’’,- tha Einxhel.

Nga ana tjetër edhe Dagz pranoi se debatet mes dyshes nuk e kanë favorizuar Donaldin, përkundrazi ai  është shpallur i preferuar kur ka vendosur të tërhiqet nga përballjet me Ilirin.

‘’Duhet të kuptosh që sa herë që ju nuk jeni përballuar, pikërisht atëherë ke dalë i preferuari i publikut’’,- tha ai.

Këto deklarata Donaldi nuk i pranoi duke pasuar në një sërë replikash mes banorëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat