‘Kush të ndau prej meje’, kënga e famshme që ia kënduan Borës, Trixa e këndon në BBV

Mediale Vip

‘Kush të ndau prej meje’, kënga e famshme që ia kënduan Borës, Trixa e këndon në BBV

Më: 17 janar 2022 Në ora: 13:15
Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj

Bora Zemani ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 30-të.

Ditëlindja e moderatores mori vëmendje të madhe.

Moderatorja ftoi shumë personazhe të famshme në ditëlindjen e saj, e për muzikën janë përkujdesur djemtë e Threedots.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 😤 (@multistufff)

E djemtë Borës ia kënduan këndën ‘Kush të ndau prej meje’.

Vëmendje mori reagimi i saj e cila mundohej të ikte nga aty.

Pak ditë më pas edhe Beatrixa është ajo e cila po e këndon këngën e njëjtë bashkë me banorët e tjerë.

Si duket kjo këngë ka marrë përmasa të mëdha dhe po pëlqehet edhe pas shumë vitesh.

Kujtojmë se kënga për herë të parë është kënduar nga Shpat Kasapi në vitin 2015.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat