Nga ikja si refugjate e Kosovës deri tek fama, ana e panjohur e Melinda Ademit

Mediale Vip

Nga ikja si refugjate e Kosovës deri tek fama, ana e panjohur e Melinda Ademit

Më: 17 janar 2022 Në ora: 14:23
Melinda Ademi

Melinda Ademi është këngëtarja që po nxjerr hite të vazhdueshme.

Ajo ka arritur të fitojë zemrën e të gjithëve me muzikën që ajo bën.

Këngëtarja që nga fëmijëria e saj ka jetuar jashtë Kosovës.

Një video në Tik Tok është shfaqur rrugëtimi i saj në disa pika të shkurtra drejt suksesit që ajo gëzon sot.

Ajo kishte marrë pjesë në American Idol teksa ishte vetëm 16 vjeçare.

Këngëtarja kishte rrëfyer se si kishin lëshuar Kosovën si refugjate e Kosovës.

Në American Idol ajo kishte marrur një përgjigje pozitive kështu duke marrë rrugë drejt suksesit.

Melinda sot është shumë e sukseshme dhe numëron hite të shumta.

Gjithashtu ajo merr vëmendje të madhe edhe me bukurinë dhe format e saj trupore.

@perandoresha_official She follow her dream😍#erika🐞 #fyp #fypシ #viral #viralvideo #fyp #fyp #fypシ #viral #tiktokviralvideo @melinda_ademi ♬ original sound - Me ndiq te ndjek😍
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat