Noizy me deklaratë të fortë për Beatrixën: Do i bëja performancë private si ajo për mua

Mediale Vip

Noizy me deklaratë të fortë për Beatrixën: Do i bëja performancë private si ajo për mua

Më: 17 janar 2022 Në ora: 15:44
Beatrix Ramosaj dhe Noizy

I ftuar në emisonin ‘Why Not’, Noizy ka shpaluar shumë edhe nga jeta e tij.

Ai pyetej për personazhe të ndryshme dhe qëndrimi i tij në një shtëpi me ta.

Radha erdhi edhe tek Beatrix Ramosaj dhe reperi habiti me përgjigjen.

Reperi tha se po të ishte në një shtëpi me Trixën do të bënte një performancë private sikur ajo bënte për të.

Moderatorja gjithashtu i kërkoi mendim për imitimin që ajo i ka bërë rreth buzëve.

‘E kam parë. Ishte shumë bukur dhe më pëlqeu. Gati njëjtë. Nëse do jetoja në një shtëpi me Beatrixën do mundoja t’i bëja dhe unë një performancë private, siç bëri ajo për mua. Do vija paruke dhe ca c*ca këtu’, u shpreh reperi.

Noizy nuk ka hezituar asnjëherë të jep deklarata të forta rreth vajzave të showbizit shqiptarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat