“Unë do të dal”/Tani flet me Ilirin

Mediale Vip

“Unë do të dal”/Tani flet me Ilirin

Më: 17 janar 2022 Në ora: 21:32
Ilir dhe Tani

Në një bisedë me Ilirin,Tani ka thënë se do të jetë ai banori që do të largohet nga shtëpia spektaklin e nesërm.

“Unë do të dal”, tha Tani.

“Pse?Ke kërcyer,ke qenë aktiv,vetëm duhet të kishe folur pak më shumë”, i tha Iliri.

“Megjithatë ka qenë një eksperiencë e bukur me njerëz të mrekullueshëm”, u shpreh Tani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat