Jamie Lynn Spears publikon mesazhin që i ka dërguar Britney për t’i kërkuar falje?

Mediale Vip

Jamie Lynn Spears publikon mesazhin që i ka dërguar Britney për t’i kërkuar falje?

Më: 18 janar 2022 Në ora: 11:11
Jamie Lynn Spears, Britney Spears

Jamie Lynn Spears pretendon se ka marrë një falje nga motra e saj, Britney Spears, dhe e ka ndarë mesazhin me tekst me publikun në kujtimet e saj të reja.

“Në një tekst të fundit nga motra ime, ajo deklaroi: ‘Unë e di që nuk është faji yt dhe më vjen keq që jam kaq e zemëruar me ty. Edhe pse unë jam motra jote e madhe, kam nevojë për ty më shumë sesa ke ti nevojë për mua dhe kështu ka qenë gjithmonë”, shkruan Jamie në librin e saj me kujtime “Things I Should Have Said”.

Motrat Spears kanë pasur mosmarrëveshje prej vitesh, pasi Britney mendoi se Jamie Lynn nuk e mbështeti gjatë betejës së saj për kujdestarinë. Megjithatë, është e paqartë se kur Britney e dërgoi mesazhin e supozuar. Jamie e përfshiu mesazhin në kapitullin e librit të saj që detajon seancën gjyqësore të qershorit 2021, në të cilën Britney tha se familja e saj "duhet të jetë në burg" sepse ka përfituar nga ajo prej gati 14 vjetësh.

"Unë lutem për ditën që ajo t'i ndajë këto fjalë me botën," shkruan Jamie Lynn për faljen e supozuar të Britney-t. “Unë nuk kam asnjë kontroll mbi asgjë që raportojnë mediat dhe nuk mund të mbaj përgjegjësi për diçka që nuk kam absolutisht asnjë kontroll”.

Ndërsa motrat mund të kenë dashur ta rregullojnë marrëdhënien në një moment, botimi i librit të Jamie ka rihapur plagët e vjetra.

Jamie Lynn tha se ishte përpjekur shumë herë për të zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre në mënyrë private, duke shkruar në Instagram se kjo është e turpshme dhe duhet të ndalet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat