Beniada dhe Arjola provokojnë me veprimet në shtrat para kamerave

Mediale Vip

Beniada dhe Arjola provokojnë me veprimet në shtrat para kamerave

Më: 18 janar 2022 Në ora: 11:14
Beniada dhe Arjola

Nuk janë të rralla veprimet e tilla mes dy banoreve të Big Brother Vip.

Arjola dhe Beniada janë mjaft të afërta me njëra-tjetrën ku shpesh kanë marrë vëmendje me veprimet e tyra të çuditshme.

Madje mes dy banoreve nuk ka munguar as puthja në buzë që bëri bujë mediatike javë më parë.

Ato mbrëmë sërish kanë provokuar me lëvizjet provokuese para kamerave teksa qëndronin në shtrat në dhomën e gjumit.

Beniada është ajo e cila shihet ngjitur për trupin e Arjolës derisa provokon duke nxjerrë edhe gjuhën jashtë.

Vajzat u kënaqën mjaf së bashku duke nxjerrë në pah shoqërinë e mirë që kanë me njëra-tjetrën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat