Minjtë bëjnë “dasmë” në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Minjtë bëjnë “dasmë” në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP”

Më: 18 janar 2022 Në ora: 17:32
Banorët e Big Brother

Papastërtia e madhe në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka bërë që edhe minjtë e macet të jenë “mysafir” të paftuar në të.

Derisa po qëndronin në oborr Iliri, Donaldi, Einxhel, Dj Dagz, dhe Tan Brama, banorët diskutojnë se kanë parë minj në oborr, por që ky diskutim u ndalua menjëherë nga dhoma e rrëfimit, të cilët thanë “keni kujdes mikrofonat”.

Mirëpo, pas kësaj i menjëhershëm qe zarfi i ri në Big Brother VIP, ku banorët ishin të detyruar të pastronin çdo gjë në shtëpi, dhe në rast të kundërt do të penalizoheshin përmes një zarfi të zi, të dytë.

Por, pas leximit të zarfit, në oborr derisa po ndodheshin, Iliri, Arjola dhe Beniada, balerini shqiptar e përmend sërish se në oborr kishin parë minj.

Madje zarfi që erdhi solli debate të ashpëra mes banorëve, ku u përfshinë, Einxhel Shkira, Iliri, Donaldi dhe Monika.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat