Olsa ndan momente romantike të Bashkimit dhe Alvisës

Mediale Vip

Olsa ndan momente romantike të Bashkimit dhe Alvisës

Më: 18 janar 2022 Në ora: 18:23
Bashkimi dhe Alvisa

Pak ditë më parë, Bashkimi në një intervistë për Prive shpalosi gjerë e gjatë detajet e lidhjes me Alvisën.

Nga shtëpia e tij në Mitrovicë, ai zbuloi mes tjerash se edhe është “ndarë” dhoma e tij dhe Alvisës.

Teksa po qëndron më shumë në Tiranë, ashtu siç edhe janë planet e çiftit, ka qenë autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti që na ka zbuluar më shumë.

Ajo ka ndarë një video të çiftit ku Alvisa shihet nën prehërin e Bashkimit në ambientet e jashtme të Top Channel.

Më të dashuar se kurrë, “mjalti” i muajve të parë të lidhjes, vazhdon!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat