Ky është banori që u eliminua sonte nga Big Brother VIP

Mediale Vip

Ky është banori që u eliminua sonte nga Big Brother VIP

Më: 18 janar 2022 Në ora: 23:31
Foto ilustrim

Xheisara, Tani dhe Egzona ishin tre banorët e nominuar për këtë javë.

Të tre banorët kanë pak kohë që janë bërë pjesë e shtëpisë së famshme.

Që të tre ishin të nominuar pasi mbetën në fund të zingjirit të shpëtimit që u bë të premten.

Publiku ka votuar gjithë javës për ta dhe ka vendosur që i eliminuari i kësaj të marte është  Xheisara.

Gjithashtu produksioni ka paralajmëruar që gjatë natës së sotme do të bëhen dy eliminime.

Këtë gjë banorët nuk e dinë akoma.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat