Sarah flet pas eleminimit të Dj Dagz nga shtëpia e Big Brother VIP

Mediale Vip

Sarah flet pas eleminimit të Dj Dagz nga shtëpia e Big Brother VIP

Më: 19 janar 2022 Në ora: 10:40
Sarah dhe Dj Dagz

Mbrëmë Dj Dagz ishte banori i dytë i eleminuar nga Big Brother VIP Albania.

Pas një zingjiri të nisur nga Beatrixa, dyshja e fundit e mbetur ishin Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, ku ky i fundit mori më pak vota dhe ishte i dyti banor i larguar mbrëmë.

Por, reagimet në rrjet kanë qenë të shumta, ku një pjesë e madhe e publikut mendon se Beatrixa duhej të largohej e jo të shkonte në atë mënyrë e gjithë loja.

E, pas daljes së Dagz ka reaguar menjëherë Sarah Berisha, njëra nga ish-banoret e këtij edicioni të parë VIP, e cila ka publikuar një fotografi të tij.

“Ti e ke fituar Big Brotherin tend, po te presim vëlla”, shkroi Sarah në foton e publikuar.

Theksojmë se Sarah Berisha po vazhdon lidhjen e saj të dashurisë me shokun e ngushtë të Dagz, Dj PM.

Image
Postimi nga Sarah Berisha
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat