'Bëje be se do dalësh pas Dagzit, pse je akoma këtu?' Einxhel e le pa fjalë Beatriksën

Mediale Vip

'Bëje be se do dalësh pas Dagzit, pse je akoma këtu?' Einxhel e le pa fjalë Beatriksën

Më: 19 janar 2022 Në ora: 14:15
Einxhel, Beniada dhe Beatrix

Pas eleminimit të Xheisarës, në nominim shkuan Dj Dagz dhe Einxhel; i eleminuari i dytë ishte Dj Dagz. Menjëherë pas eleminimit të tij reagoi Dj Pm, ish banori i Big Brother Vip dhe shok i ngushtë, përmes një postimi në InstaStory.

Dj Pm reagoi me një foto të të dyve të përqafuar në të cilën kishte shkruar: proud with you bro, tash osht koha. I love you bro, deri n’vdekje”. Dj Pm mezi po e priste daljen e Dj Dagz, pasi sic tha para disa javësh nga studio e Big Brother, “kemi shumë punë që na presin”.

Por cfarë vazhdoi pas mbylljes së spektaklit live, ishte një Einxhel që nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz. Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte. Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë. “Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës. “O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu vazhdoi Trixa. “Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari.

Fotografia flet sa njëmijë fjalë. Eixhel i ka kthyer kurrizin dhe nuk do as ta shikojë në sy Trixën. Nga ana tjetër Trixa ngeli si e ngrirë dhe nuk dinte cfarë të thoshte për të justifikuar veten në sytë e Einxhel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat