Beatrix nuk mban dot lotët, ndihet në siklet për eliminimin

Mediale Vip

Beatrix nuk mban dot lotët, ndihet në siklet për eliminimin

Më: 21 janar 2022 Në ora: 11:49
Beatrix Ramosaj

Pak orë na ndajnë nga spektakli i mbrëmjes së sotme të Big Brother VIP dhe banorët kanë nisur të ndjejnë ethet e eliminimit. Donald, Beatrix ose Einxhel do të lërë sonte shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë një bisede me Donaldin, Beatrix u përlot dhe shprehej se kishte shumë siklet derisa vendosi të hynte në dhomën e rrëfimit e të tregonte se si ndihej.

Beatrix: Jam në siklet.

Donald: Çfarë për nesër? Lëre këtë siklet.

Beatrix: Emocion është.

Donald: Po normal.

Beatrix: Kam shumë frikë si do të jetë jashtë me ndryshimin, me ambientimin. Dua të tregoj se si ndihem sepse nuk është mirë kur e mbaj brenda.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat