Beatrix eleminohet nga ‘Big Brother Vip’, Olsa Muhameti e ironizon: ‘Kush vdiq?’

Mediale Vip

Beatrix eleminohet nga ‘Big Brother Vip’, Olsa Muhameti e ironizon: ‘Kush vdiq?’

Më: 22 janar 2022 Në ora: 06:21
Beatrix, Olsa Muhameti

Beatrix u eleminua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Pas largimit të saj banorët nuk e përjetuan mirë dhe shpërthyen në lot pasi pavarësisht situatës jashtë, ata a kanë vlerësuar këngëtaren.

Me daljen e saj nuk u përlotën vetëm banorët, por edhe vetë Arbana.

Ndërsa Olsa Muhameti ka zgjedhur të hedhi një "thumb" me anë të një story në Instagram:

“Kush vdiq mo fol”, e kjo duket në mënyrë indirekte si ironi për situatën e krijuar.

Image
Insta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat