Kledi i “fryn zjarrit” për lidhjen me Sheilën: Miqësi e përzier

Mediale Vip

Kledi i “fryn zjarrit” për lidhjen me Sheilën: Miqësi e përzier

Më: 22 janar 2022 Në ora: 16:08
Kledi Hysa dhe Sheila Haxhiraj

Prej disa javësh Kledi Hysa dhe Sheila Haxhiraj janë përfolur për një lidhje dashurie. Por më vonë u zbulua se arsyeja e afrimitetit ishte videoklipi i këngës së Sheilës.

Por, prap ata kanë preferuar ta mbajnë ndezur diskutimin për një lidhje romantike.

Në një intervistë të “Prive”, Kledi u pyet për statusin e tij dhe nuk pranoi të përgjigjej, duke thënë: “No Comment”.

Sigurisht ai është pyetur edhe për marrëdhënien me Sheilën të cilën e përkufizoi si: “Miqësi, e përzier”.

Kuptuat gjë ju?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat