Capital T publikon këngën “Përjetësisht”

Mediale Vip

Capital T publikon këngën “Përjetësisht”

Më: 22 janar 2022 Në ora: 20:04
Capital T

Artisti i njohur Capital T, ka publikuar projektin më të ri muzikor të titulluar “Përjetësisht”.

Kjo këngë është ripërpunim i këngës së kënduar nga Ritmi i rrugës në bashkëpunim me Besnik Qakën.

“Përjetësisht” është pjesë e albumit të ri të artistit, që e publikoi para një muaji.

Këtë këngë Capital T e ka përcjellë edhe me një videoklip.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat