Donaldi flet me Egzonën për Beatrixën, i tregon çfarë po mendon

Mediale Vip

Donaldi flet me Egzonën për Beatrixën, i tregon çfarë po mendon

Më: 23 janar 2022 Në ora: 08:01
Donald Veshaj dhe Egzona Rafuna

Donaldi tanimë ka ngelur vetëm sikurse Einxhel.

Dy nga çiftet brenda Big Brother Vip janë shpërbërë për shkak se dy partnerët e tyre janë eliminuar nga formati.

Dagz la Einxhel brenda, kurse Trixa la Donaldin, dj u eliminua të martën kurse këngëtarja Ramosaj të premten.

E kjo gjë ka mërzitur mjaft shumë Donaldin i cili për Trixën la edhe Borën, femrën për të cilën ishte deklaruar se e kishte dashur më shumë në jetën e tij.

Së fundmi ai është shprehur sërish me Egzonën duke treguar mërzinë e tij duke pasë mendjen se cka po bën Trixa tani jashtë Big Brother.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat