Dafina Zeqiri sjell klipin e “Tduh-duh” në bashkëpunim me DJ Geek

Mediale Vip

Dafina Zeqiri sjell klipin e “Tduh-duh” në bashkëpunim me DJ Geek

Më: 23 janar 2022 Në ora: 20:33
Dafina Zeqiri dhe DJ Geek

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Dafina Zeqiri ka publikuar videoklipin e radhës të albumit “Dafinë Moj”.

Këngëtarja e njohur ka realizuar njërin prej klipeve të projekteve të veçanta të titulluar “Tduh-duh”, i cili është bashkëpunim me partnerin e saj, DJ Geek.

Çifti, që janë së bashku prej shumë vitesh, e dëshmojnë edhe në këtë videoklip dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Teksti është shkruar nga reperi Elinel, kurse për producimin u përkujdes vet artistja Zeqiri.

‘Beat’-i i këngës u bë nga le side bashkë me Machynist, Alois Zandry & Some-1ne.

Miksimi ndërkohë iu besua studio Vova, ndërkohë që për masterizimin u përkujdes Deard Sylejmani.

Dyshja kanë shpërndarë disa nga momentet e bukura të kaluara marrë parasysh që janë prej shumë vitesh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat