Sara Hoxha tregon se a do të jetë prezente në koncertin e Ledrit në Londër

Mediale Vip

Sara Hoxha tregon se a do të jetë prezente në koncertin e Ledrit në Londër

Më: 24 janar 2022 Në ora: 13:57
Ledri dhe Sara

Sara Hoxha është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo postim të sajin në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj ku ka treguar se a do të jetë prezente në koncertin e reperit të njohur Ledri Vula, që do të mbahet në Londër.

“Po” ka thënë ajo, duke shtuar se mezi e pret. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat