Të gjithë presin me padurim reagimin e saj pas daljes nga BBV, por ja çfarë i ka ndodhur Beatrix Ramosajt

Mediale Vip

Të gjithë presin me padurim reagimin e saj pas daljes nga BBV, por ja çfarë i ka ndodhur Beatrix Ramosajt

Më: 25 janar 2022 Në ora: 13:53
Beatrix Ramosaj

Beatrix la shtëpinë e “Big Brother VIP” të premten dhe që prej asaj dite nuk është shfaqur në rrjete sociale dhe refuzoi ftesën për të qenë pjesë e “Fan Club”.

Dojna Mema bëri të ditur se këngëtarja është shumë e ngarkuar emocionalisht dhe psikologjikisht.

E ndërkohë që Trixa po përshtatet me botën jashtë, pas daljes nga shtëpia e famshme, në profilin e saj në Instagram po bëhet nami.

Image
Profili i Beatrix Ramosajt

Numri i ndjekësve në Instagramin e saj po rritet nga dita në ditë dhe aktualisht këngëtarja sapo ka arritur mbi 600 mijë followers.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat