Einxhel-Donaldit: Ti je po aq fallso si jashtë shtëpisë së Big Brother Vip

Mediale Vip

Einxhel-Donaldit: Ti je po aq fallso si jashtë shtëpisë së Big Brother Vip

Më: 25 janar 2022 Në ora: 23:37
Donald dhe Einxhel

Einxhel dhe Donaldi ka një javë që nuk kanë fare komunikim me njëri-tjetrin.

Pas një klipi të dhënë, Einxhel dhe Donaldi kanë debatuar sërish, derisa moderatorja është shprehur se tani i ka bërë “block” Donaldit për herë të dytë.

Madje, Einxhel i tha Donaldit se nuk e beson lidhjen e tij me Trixën, pra nuk i beson aktorit Veshaj.

Gjithashtu ajo e quajti Donaldin person fallso, ashtu siç e ka njohur edhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP.

“Ti je fallso po aq sa je jashtë. Ti nuk di të ndërtosh marrëdhënie me njerëzit, qoftë sentimentale, qoftë pune apo shoqëria”, u shpreh Einxhel ndaj Donaldit.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat