Arbër Sulstarova: Miqësia me Ilirin më penalizoi

Mediale Vip

Arbër Sulstarova: Miqësia me Ilirin më penalizoi

Më: 26 janar 2022 Në ora: 00:37
Arbër Sulstarova

Arbër Sulstarova përfundoi sot rrugëtimin e tij në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’.

Në intervistën e tij të parë pas daljes ai deklaroi se raporti i krijuar me Ilirin mund ta ketë penalizuar.

‘’Mendoj se kam penalizuar nga fakti që u lokalizova me Ilirin. Por nuk kam asnjë peng nga ky fakt, mua më kanë lidhur mendimet me të. Kam fituar një mik të mirë’’,- tha ai.

Gjithashtu ai shtoi se hyrja me vonesë ka sjellë vështirësinë për tu përfshirë në rrjedhën e lojës.

‘’Aty gjithçka është ndryshe, ka shumë ngjyra, shumë ngjarje. Ne hymë me vonesë dhe duhet të krijonim shumë dinamika. Rrjeta tashmë ishte krijuar dhe nuk të lejonte të depërtoje’’,- u shpreh ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat