“Kë dëshironi në finale?”, banorët zgjedhin nga tre emra

Mediale Vip

“Kë dëshironi në finale?”, banorët zgjedhin nga tre emra

Më: 26 janar 2022 Në ora: 00:40
BIG Brother VIP Albania

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e ‘’Big Brother Vip’’.

Banorët janë informuar sot se vetëm 4 prej tyre do kenë mundësinë të çojnë rrugëtimin deri në fund.

Njëri pas tjetrit ata veçuan nga tre banorë më të cilët dëshirojnë të përjetojnë fundin e kësaj eksperience.

Zgjedhja e banorëve:

Einxhel: Beniada, Monikë dhe Arjola.
Beniada: Einxhel, Arjola dhe Egzona

Monika: Arjola, Einxhel dhe Beniada
Ilir: Arjola, Beniada dhe Tani

Arjola: Monika, Iliri dhe Beniada
Donald: Egzona, Beniada dhe Monika

Egzona: Ilir, Donald dhe Arjola
Tani: Ilir, Arjola, Donald

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat