Egzona dhe Tani në nominim, Einxhel refuzon të drejtën e vetos

Mediale Vip

Egzona dhe Tani në nominim, Einxhel refuzon të drejtën e vetos

Më: 26 janar 2022 Në ora: 00:48
Einxhel

Banorët kanë shprehur njëri pas tjetrit nominimet e tyre.

Në dhomën e Rrëfimit ata kanë zgjedhur 2 banorë të cilët duan t’i dërgojnë në televotim.

Shumicën e votave e grumbulluan pikërisht Tani dhe Egzona.

Einxhel, si fituese e lojës së Sekreteve pati mundësinë të zëvendësonte njërin prej tyre.

Gazetarja vendosi që mos ta shfrytëzojë veton e saj duke e lënë fatin në dorën e banorëve.

Publiku do të ketë në dispozicion disa ditë për të votuar mes dyshes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat