Rikthehet pas shumë vitesh tek “Mahalla”, Nikko vjen me një super projekt

Mediale Vip

Rikthehet pas shumë vitesh tek “Mahalla”, Nikko vjen me një super projekt

Nga: Maksim Gjokaj Më: 26 janar 2022 Në ora: 21:36
Nikko

“Mahalla”, kështu titullohet projekti më i ri nga Nikko, një emër mjaft atraktiv për skenën muzikore shqiptare dhe shumë premtues për të sjellë projekte e këngë të bukura.

Këtë herë ai vjen me një projekt të realizuar mjaftë mirë nga Crispypayday Productions, muzika nga Flamy Beats, mix nga Crisp dhe Mixbybenzi, masterizim nga Ilir Isufi, teksti është shkruar nga vet Nikko.

Videoklipi është punuar nga Enis Nishori, duke e sjellë kështu Nikkon në superlative me projektin e ri.

Ndryshe fabula e këngës i dedikohet gurbetit dhe vendlindjes derisa Nikko luan rolin e djaloshit që kthehet aty ku ka kaluar fëmijërinë në mëhallën e tij..

Për të ndjekur më shumë këtë projekt të bukur mjafton të klikohet në vazhdim.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat