Pamje që nuk duhen humbur! Iliri i kapur dorë për dore me Einxhel dhe i përqafuar me Donaldin

Mediale Vip

Pamje që nuk duhen humbur! Iliri i kapur dorë për dore me Einxhel dhe i përqafuar me Donaldin

Më: 27 janar 2022 Në ora: 10:37
Einxhel, Donald dhe Ilir

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”, duhet të caktojnë dënime të ndryshme për njëri-tjetrin, si pasojë e një loje të dhënë nga “Vëllai i Madh”.

Banorët duhet që të fikin të parët një gong që bie në vende të ndryshme të shtëpisë, e më pas do japin dënimet që “Vëllai i Madh” u ka vënë në dispozicion.

Kur Donaldi arriti që të fikte i pari pulsantin, vendosi që Iliri dhe Einxhel të rrinin të kapur dorë për dore për tre orë, ku moderatorja ndërkohë ishte e dënuar më herët nga Tani për të pastruar lavanderinë.

Iliri dhe Einxhel pranuan pa asnjë kundërshtim, pasi thanë që janë të gatshëm që të bënin çdo dënim që u jepet, pasi kjo është loja. E teksa ato të dy po dilnin dorë për dore për të pirë cigare, bie sërish gongu.

Kësaj radhe ishte Beniada ajo që e fiku e para dhe dha dënimin që të gjithë qeshën me lot. Modelja e njohur tha se Iliri dhe Donaldi do të përqafoheshin për 5 minuta.

E teksa Iliri ishte dorë për dore me Einxhel, qëndroi për pesë minuta i përqafuar edhe me aktorin e humorit.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat