“Dënimet duhet bërë, jo të vuash si ti”/ Monika i jep Ilirit të hajë një qepë

Mediale Vip

“Dënimet duhet bërë, jo të vuash si ti”/ Monika i jep Ilirit të hajë një qepë

Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:50
Iliri dhe Monika

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri nuk ngurrojnë në asnjë moment që të ngacmojnë dhe të dënojnë njëri-tjetrin.

Disa e sotme ka nisur me aktoren e humorit që ka fikur gongun dhe që ka vendosur që të dënojë balerinin e njohur. Ajo i qëroi një qepë dhe Iliri duhet ta hante ashtu. Ai pranoi pa asnjë problem dhe i tha se dënimet duhen bërë dhe jo të vuaj siç bëri ajo.

Pjesë nga biseda:

Iliri: Dënimet duhen bërë dhe jo të vuash si ti

Monika: Unë nuk vuajta

Iliri: Për ty vuajtën të gjithë

Beniada: Më vjen keq

Monika: Nuk po vuan, bën vete.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat