Albert Krasniqi përkujtohet në rastin e 1 vjetorit të vdekjes së tij

Mediale Vip

Albert Krasniqi përkujtohet në rastin e 1 vjetorit të vdekjes së tij

Më: 27 janar 2022 Në ora: 18:02
Albert Krasniqi

Sot është bërë 1 vit që nga vdekja e biznismenit të njohur Albert Krasniqit.

Ndarja nga jeta tragjikisht e biznesmenit tronditi 1 vit më parë të gjithë pa përjashtim.

Albert Krasniqi ka qenë i njohur në botën e shoubizit pasiqë ka qenë menaxher dhe shok i ngushtë i shumë prej artistëve tanë.

Sot Alberti është përkujtuar në rastin e 1 vjetorit të vdekjes së tij.

Ndryshe në muajin dhjetor është shqiptuar dënimi ndaj babait të tij Skender Krasniqit për vrasjen nga pakujdesia.

Gjykata Themelore e Prishtinës e ka shpallur fajtor Skender Krasniqin dhe e ka dënuar me tre vite e pesë muaj burgim, për veprën penale vrasje nga pakujdesia.

Image
Albert Krasniqi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat