E papritur! Sëmuret Bora Zemani, ja çfarë ndodhi sot në Përputhen që habiti të gjithë shikuesit

Mediale Vip

E papritur! Sëmuret Bora Zemani, ja çfarë ndodhi sot në Përputhen që habiti të gjithë shikuesit

Më: 27 janar 2022 Në ora: 18:52
Bora Zemani

Bora Zemani mungon në puntatën e sotme të "Përputhen".

Emisioni ka nisur me Ana Lleshin prezantuese, duke i habitur teleshikuesit.

Ana zbuloi se Bora nuk mund të prezantonte sot emisionin për shkak të një problemi shëndetësor.

Kujtojmë që edhe pak kohë më parë Bora mungoi në "Përputhen" për shkak të një operacioni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat